NARYSUJ PROJEKT

Prowadnice

Prowadnice kulkowe pełnego wysuwu z systemem miękkiego domyku to kolejny innowacyjny produkt firmy Sevroll. Zastosowano tu kompaktową budowę o wysokości 45 mm przy zachowaniu dużej nośności. Konstrukcja została wykonana z metalu odpornego na odkształcenia. System miękkiego domyku realizowany jest poprzez mechanizm z podwójną sprężyną oraz mosiężnym cylindrem amortyzatora. Prowadnica posiada 5 segmentów łożysk, w każdym z nich znajduje się 5 kulek. Szeroki zakres długości prowadnic (250-600 mm) sprawia, że będą doskonałym wyborem w przypadku mebli kuchennych, jak i biurowych umożliwiając stworzenie pojemnych i wytrzymałych szuflad.

Nowość w ofercie firmy Sevroll – prowadnica dolnego montażu DXP-3D synchro z systemem PUSH, którą można zastosować z szufladami drewnianymi w meblach, nieposiadających klasycznych uchwytów a otwieranie frontu realizowanie jest przez jego naciśnięcie.

Do głównych zalet prowadnicy należy regulacja 3D oraz pełna synchronizacja wysuwu prowadnicy.

Prowadnica DXP przeznaczona jest do szuflad drewnianych wykonanych z materiału o grubości 18 mm.

Łatwy montaż i regulacja stanowi komfortowe rozwiązanie zarówno dla stolarza jak i końcowego
użytkownika.

Prowadnice dolnego montażu DXS-3D synchro z miękkim domykiem

Nowością w ofercie SEVROLL są prowadnice dolnego montażu DXS-3D synchro, które służą do stworzenia szuflady drewnianej. Zaletą jest możliwość wykorzystania do tego celu płyty wiórowej, sklejki drewnianej, a także samego drewna.

Do głównych zalet należy regulacja 3D (w trzech płaszczyznach) oraz pełna synchronizacja wysuwu prowadnicy. DXS-3D są przeznaczone do płyty o grubości 18 mm (istnieje możliwość zastosowania również w przypadku płyty 16 jak i 19 mm). Łatwy montaż, regulacja nie wymagająca użycia narzędzi, a także system miękkiego domyku sprawiają, że produkt jest niezwykle atrakcyjny dla końcowego użytkownika.

TANDEMBOX Antaro

Jeden system. Wiele możliwości.

TANDEMBOX, sprawdzony system szuflad z metalu, oferuje szerokie spektrum zastosowania i najróżniejsze warianty designu: od rozwiązań standardowych aż po rozwiązania specjalne. Jak zawsze podstawą jest sprawdzona prowadnica TANDEMBOX. Dba ona o delikatne i ciche działanie oraz wysoki komfort ruchu

Jedna prowadnica, różne możliwości zastosowania
Sprawdzona prowadnica TANDEMBOX przekonuje wysokim komfortem użytkowania. O delikatny ruch przy obciążeniu dynamicznym 30 kg lub 65 kg dbają odporne na zużycie wałki z tworzywa. Adaptacyjny system hamowania BLUMOTION zapewnia delikatne i ciche zamykanie – przez cały okres użytkowania mebla.

Prosty montaż bez użycia narzędzi
Niezwykle ważne jest dla nas to, by montaż przebiegał szybko i komfortowo, np. za pomocą sprawdzonej techniki INSERTA – zupełnie bez użycia narzędzi. Wystarczy kilka ruchów, by zupełnie beznarzędziowo zamontować elementy dekoracyjne lub w późniejszym momencie wyposażyć w nie szufladę.

Odczuwalnie ulepszona technika
Od wielu lat TANDEMBOX przekonuje wysokim komfortem obsługi i różnorodnym designem. Techniczna optymalizacja sprawia, że ten system szuflad staje się jeszcze bardziej innowacyjny.

Wygodne otwieranie
Niewielka siła potrzebna do otwarcia szuflady i jeszcze delikatniejsze przejście w płynny ruch podnoszą komfort użytkowania już od pierwszej chwili otwierania.

Odczuwalna jakość
Zoptymalizowany bok, w połączeniu z nowym mocowaniem frontu, dba o wyraźnie większą stabilność.

Zoptymalizowany płynny ruch
Udoskonalone elementy w boku i prowadnicy poprawiają jakość ruchu TANDEMBOX i dbają o jeszcze lepszą płynność wysuwu.

Prowadnica STANDARD rolkowa

Sprawdzona prowadnica rolkowa i wypróbowana technika. Wystarczy niewiele elementów, by zrealizować obszerny program. A wszystko to z myślą o niezmiernie wytrzymałych szufladach z drewna.

Dobre właściwości jezdne i wysoka stabilność

Ten system prowadnic bazuje na prostej koncepcji, odpowiedniej do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych.

Jakość, która trwa.

System prowadnic gwarantuje niezmienne funkcjonowanie przez cały okres użytkowania mebla.
STANDARD z komfortem zamykania BLUMOTION

Odporne na zużycie wałki z tworzywa poruszają się lekko i spokojnie, bez zmiany pozycji. Wraz z niezawodnym systemem hamowania BLUMOTION szuflada z prowadnicą STANDARD zamyka się delikatnie i cicho.

TANDEM 19 mm

Płynny ruch przez cały okres użytkowania mebla
Delikatny ruch drewnianych szuflad standardowych i szuflad z wysokim frontem w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. To wszystko oferuje system prowadnic TANDEM 19 mm.

Obszerny program
Szerokie spektrum długości, klasy obciążenia 30 i 50 kg, jak również częściowy i pełny wysuw pozwalają znaleźć odpowiednie rozwiązanie do każdego pomieszczenia.

Szybki montaż, łatwa regulacja
Niezależnie od tego, czy szuflada jest montowana techniką na sprzęgło, czy na bolce, jej montaż przebiega szybko i łatwo. Dokładna regulacja frontów jest możliwa bez użycia narzędzi - za pomocą zintegrowanej regulacji wysokości. Prowadnice z pełnym wysuwem posiadają wbudowaną regulację nachylenia, która ułatwia odpowiednie ustawienie frontów.

Stabilność
Niskie wartości opadania umożliwiają konstruowanie szuflad bezpośrednio nad podłogą. Opcjonalna stabilizacja boczna dba o równomierny ruch bardzo szerokich szuflad.

MOVENTO

Ewolucja ruchu

Perfecting motion – to motto inspiruje nas podczas rozwoju naszych produktów. System prowadnic oferuje zsynchronizowany, płynny ruch, regulację frontu w 4 wymiarach i obciążenie dynamiczne wynoszące 40 i 60 kg, a przy tym wysoką stabilnością i niskie wartości opadania.

Zsynchronizowany delikatny ruch
Odporne na zużycie wałki z tworzywa i synchronizacja jej wszystkich komponentów zapewniają najwyższy komfort ruchu. Dzięki temu szuflady wysuwają się cicho, równomiernie oraz płynnie.

Możliwości regulacji
Front można regulować nie tylko na wysokość, ale również pod względem jego nachylenia. Możliwa jest również regulacja boczna i głębokości. Szybko, łatwo oraz bez użycia narzędzi - tak osiągną Państwo idealny układ szczelin.

Obciążenie oraz stabilizacja
MOVENTO jest dostępny w dwóch klasach obciążenia 40 i 60 kg. Ten system prowadnic przekonuje wysoką stabilnością i bardzo niskimi wartościami opadania.

Meble bez uchwytów
Stosując SERVO-DRIVE, TIP-ON BLUMOTION lub TIP-ON można również zrealizować szuflady MOVENTO bez uchwytów. Meble będą otwierały się po naciśnięciu powierzchni frontów.

Gemini 18

System drzwi przesuwnych z dolnym układem jezdnym, na torze podwójnym.

Meble to nasza pasja

Regulamin

Regulamin
Polityka prywatności

Meble Wojak. Copyright © 2024
Realizacja: InterSite
envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram