NARYSUJ PROJEKT

Zawiasy

Systemy podnośników do frontów górnych

AVENTOS HF

Do wysokich, dwuczęściowych frontów w szafce górnej

Podnośnik AVENTOS HF do frontów uchylno-składanych to system do wysokich i średnich szafek górnych. Nawet duże fronty oferują wtedy dużą swobodę ruchu i mogą pozostać otwarte podczas gotowania.

Wymiary korpusu
Do korpusów o wysokości od 480 do 1040 mm i szerokość do 1800 mm.

Kompaktowy program
3 typy siłownika i 4 podnośniki teleskopowe pozwalają na pełen wachlarz zastosowań. Siłownik i mocowania frontu zostały zaprojektowane tak, aby można było je stosować z obu stron.

Zaślepki
Zaślepki są dostępne w kolorze jedwabiście białym, jasnoszarym i ciemnoszarym.

 

AVENTOS HS

Do dużych, jednoczęściowych frontów w szafce górnej

AVENTOS HS unosi duże, jednoczęściowe fronty ponad korpus, dając komfortowy dostęp do wnętrza szafki. Rozwiązanie sprawdzi się również do szafek z elementami dekoracyjnymi, takimi jak listwy ozdobne górne.

Wymiary korpusu
Do korpusów o wysokości od 350 do 800 mm i szerokości do 1800 mm.

Siłownik
9 typów siłownika i jeden zestaw podnośników do wszystkich zastosowań. Siłownik i mocowania frontu zostały zaprojektowane tak, aby można było je stosować z obu stron.

Zaślepki
Zaślepki są dostępne w kolorze jedwabiście białym, jasnoszarym i ciemnoszarym.

Technologie ruchu
BLUMOTION zapewnia delikatne i ciche zamykanie frontów. System można połączyć z SERVO-DRIVE, elektrycznym wspomaganiem ruchu – do zastosowania w całej kuchni albo w pojedynczym rozwiązaniu.

AVENTOS HL

Jednoczęściowy front jest unoszony równolegle do korpusu

Podnośnik AVENTOS HL unosi jednoczęściowe fronty równolegle do korpusu. To optymalne rozwiązanie do wielopoziomowych szafek górnych, z kilkoma frontami usytuowanymi nad sobą. Front całkowicie usuwa się z obszaru pracy, dlatego podczas gotowania może pozostać cały czas otwarty.

Różne wymiary korpusu
Do korpusów o wysokości od 300 do 580 mm i szerokość do 1800 mm.

Kompaktowy program
5 typów siłowników i 4 podnośniki teleskopowe wystarczą do realizacji całego spektrum rozwiązań.

Zaślepki
Zaślepki do AVENTOS HL są dostępne w kolorze jedwabiście białym, jasnoszarym i ciemnoszarym.

Technologie ruchu
BLUMOTION zapewnia delikatne i ciche zamykanie. System podnośników można również połączyć z SERVO-DRIVE, elektrycznym wspomaganiem ruchu – do zastosowania w całej kuchni albo w pojedynczym rozwiązaniu.

AVENTOS HK top

Mierz wysoko!

Okucie do frontów uchylnych jest kompaktowe i zachwyca wieloma, zintegrowanymi funkcjami. To sprawia, że AVENTOS HK top jest idealnym rozwiązaniem do mebli, w których liczy się każdy szczegół.

Wymiary korpusu
Wysokość korpusu od 205 do 600 mm i szerokość korpusu do 1.800 mm.

Minimalistyczny design
AVENTOS HK top subtelnie wkomponowuje się w szafy wysokie i szafki górne. Jego minimalistyczny design został już wielokrotnie nagrodzony.

Wiele zintegrowanych funkcji
Wiele zintegrowanych funkcji, takich jak ogranicznik kąta otwarcia lub funkcja bezpieczeństwa, ułatwia montaż i obróbkę AVENTOS HK top. Również podczas użytkowania poczują Państwo, że nawet duże i ciężkie fronty łatwiej się otwierają i zamykają.

Kompaktowy program
Tylko 4 typy siłowników do wszystkich obszarów zastosowań. Siłowniki i mocowania frontu można stosować symetrycznie.

Zaślepki
Delikatne zaślepki są dostępne w kolorze jedwabiście białym, jasnoszarym i ciemnoszarym. Różne, małe zaślepki pozwalają jeszcze bardziej zindywidualizować to okucie.

Technologie ruchu
BLUMOTION zapewnia delikatne i ciche zamykanie. Możliwość łączenia również z SERVO-DRIVE, elektrycznym wspomaganiem ruchu – albo w całej kuchni albo do pojedynczego rozwiązania. Za pomocą TIP-ON fronty uchylne bez uchwytów mogą być otwierane mechanicznie.

 

AVENTOS HK-S

Idealny do małych frontów w wysokich szafach i szafkach górnych

Podnośnik AVENTOS HK-S do frontów uchylnych umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania np. nad lodówką lub szafą na zapasy. Dzięki niewielkim rozmiarom siłownik harmonijnie łączy się z małymi korpusami. Rozwiązanie jest proste w montażu i wygodne w obsłudze.

Wymiary korpusu
Wysokość korpusu max. 600 mm (w zależności od współczynnika mocy).

Kompaktowy program
3 typy siłownika pozwalają na pełen wachlarz zastosowań. Siłownik i mocowania frontu zostały zaprojektowane tak, aby można było je stosować z obu stron.

Zaślepki
Zaślepki są dostępne w kolorze jedwabiście białym, jasnoszarym i ciemnoszarym.

 

AVENTOS HK-XS

Do małych frontów uchylnych w wysokiej szafie i szafkach górnych

Niewielka konstrukcja AVENTOS HK-XS oznacza szerokie możliwości projektowania małych szaf i szafek górnych. Dzięki temu można zrealizować także korpusy o niewielkiej głębokości wewnętrznej. Symetryczny siłownik można stosować zarówno z jednej, jak również z obydwu stron. Tym samym można zrealizować nawet większe, cięższe fronty.

Wymiary korpusu
Do korpusów o wysokości od 240 do 600 mm. Szerokości korpusu są zależne od współczynnika mocy. Głębokość wewnętrzna wynosi minimum 100 mm.

Kompaktowy program
3 typy siłownika pozwalają na pełen wachlarz zastosowań. Siłownik i mocowania frontu zostały zaprojektowane tak, aby można było je stosować z obu stron.

Ogranicznik kąta otwarcia
Ogranicznik kąta otwarcia na 86°, pozwala zmniejszyć przestrzeń ponad szafką, potrzebną do otwarcia frontu.

 

Zawiasy BLUM

CLIP TOP BLUMOTION

BLUMOTION zintegrowany w puszce zawiasu
Precyzyjne działanie, jak w zegarku – zintegrowany system hamowania to technicznie zaawansowane rozwiązanie. Dzięki niemu drzwi mebli zamkną się delikatnie i cicho.


Komfort ruchu do każdych drzwi
System hamowania BLUMOTION dopasowuje swoje działanie do prędkości zamykania drzwi. Obciążenie wynikające z wagi frontu jest brane pod uwagę tak samo jak prędkość zamykania.


Hamowanie według potrzeb
Dla zapewnienia wysokiej jakości ruchu małych lub lekkich drzwi funkcję BLUMOTION można w razie potrzeby łatwo dezaktywować.

CLIP TOP

Sprawdzone, niezawodne działanie i atrakcyjne wzornictwo

CLIP top odznacza się wysokim komfortem regulacji i montażu, niezawodnym działaniem i atrakcyjnym wzornictwem. Z zawiasami Blum każde drzwi poruszają się niezawodnie.

Montaż i demontaż bez użycia narzędzi
Wielokrotnie sprawdzony mechanizm CLIP. Dla szybkiego mocowania i zdejmowania frontu, bez użycia narzędzi.

Komfortowa i precyzyjna regulacja drzwi w trzech wymiarach
Płynna regulacja w 3 wymiarach z regulacją głębokości poprzez gwint ślimakowy i mimośrodową regulacją wysokości w wybranych prowadnikach.

Opcjonalnie stosowany z BLUMOTION lub TIP-ON
Zawiasy CLIP top można łączyć systemem hamowania BLUMOTION lub z mechanicznym wspomaganiem otwierania TIP-ON.
Dla klientów, którzy korzystają z drzwi „z rozmachem”, zawias CLIP top można łatwo uzupełnić o system hamowania BLUMOTION dla zapewnienia delikatnego i cichego zamykania. Meble bez uchwytów? Żaden problem! Wystarczy zastosować funkcjonalne wspomaganie otwierania TIP-ON do drzwi szafek.

MODUL

Sprawdzony system testowany przez wiele lat

Zawias MODUL to sprawdzony system kombinowanej techniki wsuwania i przykręcania. W branży meblowej ten system zawiasów jest ceniony za jakość oraz wszechstronność asortymentu.

Jeden zawias, trzy dobre powody
Krótka droga nasuwu umożliwia prosty montaż frontu do korpusu, a możliwość regulacji w 3 wymiarach pozwala osiągnąć idealny układ szczelin. Zintegrowana blokada wyjęcia gwarantuje, że drzwi pozostaną bezpiecznie na miejscu podczas regulacji

Prosty i przemyślany sposób montażu poprzez krótką drogę nasuwu

Regulacja drzwi w trzech wymiarach

Blokada wyjęcia

Zawiasy Sevroll

Zawiasy Sevroll – pewne rozwiązania do mocowania drzwi

Cichy domyk to opcja podnosząca komfort użytkowania mebli.

Zastosowanie zawiasów zatrzaskowych z cichym domykiem sprawia, że drzwi nie wymagają już konieczności asekurowania przed głośnym trzaskaniem. System buforu dociągu obejmuje końcową fazę otwarcia – osłabiony dociąg w fazie pełnego otwarcia zapobiega uderzaniu lekkich frontów.

Pełną ofertę zawiasów stanowią standardowe zawiasy z prowadnikiem mocowanym na 4 wkręty, co pozwala montować duże i ciężkie fronty. Ofertę uzupełniają rozwiązania z prowadnikiem na eurowkręty oraz zawiasy z regulacją mimośrodową, pozwalającą na łatwiejszą i dokładniejszą regulację.

Sevroll zawsze stawia na jakość wykonania oraz sprawdzone materiały, dlatego zawiasy posiadają gwarancję 80 000 cykli otwórz-zamknij. W praktyce zapewnia to wiele lat niezawodnej eksploatacji z zachowaniem pełnych parametrów użytkowych.

Meble to nasza pasja

Regulamin

Regulamin
Polityka prywatności

Meble Wojak. Copyright © 2024
Realizacja: InterSite
envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram