NARYSUJ PROJEKT

Fronty

Fronty kuchenne lakierowane powstają z płyty mdf, która po pokryciu podkładem jest kilkakrotnie malowana nowoczesnym, ekologicznym lakierem. Oferujemy możliwość pokrycia jednolitym kolorem płaszczyznę frontu, jak połączenie dwóch kolorów. Typowo fronty lakierowane są pokryte kolorem z jednej strony – od wewnątrz są białe.
Fronty w stylu skandynawskim podbija serca nie tylko Polaków, ale również wielu miłośników stylowych wnętrz inspirowanych Północą. wykonywane są z płyty mdf która po pokryciu podkładem jest kilkakrotnie malowana nowoczesnym, ekologicznym lakierem. Jasne, przestronne wnętrza, minimalizm w dekoracjach oraz proste, jasne kolory, to cechy charakterystyczne dla kuchni w stylu skandynawskim.
Płyta laminowana wykorzystywana do produkcji mebli w nieco bardziej tradycyjnym stylu. Przypomina wówczas do złudzenia drewno, co pozwala wykorzystywać meble laminowane we wnętrzach w stylu rustykalnym czy prowansalskim. Funkcjonalne komody, ławy do salonu czy przestronne szafy wykonane z płyt laminowanych umożliwiają zachowanie ładu w pomieszczeniach, a jednocześnie są bardzo trwałe, dzięki czemu przy odpowiedniej pielęgnacji posłużą przez długie lata.
Meble to nasza pasja

Regulamin

Regulamin
Polityka prywatności

Meble Wojak. Copyright © 2024
Realizacja: InterSite
envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram